Bezpieczeństwo ułatwia życie

logo
Dwa nowe szwedzkie rozwinięte Foteliki dziecięce są obecnie uruchomiona na rynku europejskim .
Foteliki Kidzofix i Kidzone łączy maksymalne bezpieczeństwo , unikalne cechy , analiza i projektowanie . Nowa opatentowana technologia oznacza, że ​​foteliki są łatwe w użyciu i apeluje , aby zarówno dzieci, jak i dorosłych . „Dzięki naszemu doświadczeniu z siedzeń samochodowych i dla przemysłu samochodowego , wiedzieliśmy, że jest to możliwe , aby połączyć bezpieczeństwo i prostotę , ” mówi Tony Broberg , Kierownik Produkcji .

Nowe foteliki zostanie uruchomiona na szwedzkim rynku w czerwcu. Kidzofix i Kidzone jest opracowane i sprzedawane przez Tony’ego Qvist i Tony Broberg , którzy razem mają ponad 30 -letnie doświadczenie w fotelikach samochodowych i przemysłu motoryzacyjnego .

- ” . Wiedzieliśmy, co chcemy rozwiązać problemy już kiedy zaczęliśmy rozwój Naszym celem jest oferowanie rodzicom zarówno bezpieczny i łatwy fotelika , a to może być połączone , ” mówi Tony Qvist , Sales Manager , jeden firmy Axonkids założyciel .

Nie mniej niż dwa patenty chroniące unikalny system bezpieczeństwa na siedzeniach . Kidzofix i Kidzone nowy patent składa się z dwóch części . Dzięki unikalnej konstrukcji pasa z självåtdragande rolek taśmowych i zagłówki są automatycznie do długości pasa dziecka podczas cięcia pasów bezpieczeństwa samochodu . Niezależnie od wagi i wzrostu dziecka jest więcfotelik samochodowy w prawidłowej pozycji i komfortu. Dodatkoworodzic może ” Wiggle ” fotel krzesło na dostosowanie i upewnić się, żefotelik jest prawidłowo podłączony . Systemy te zostały opracowane w związku z Safeguard imi jest wiodącym światowym dostawcą i klamry do pasów dla przemysłu motoryzacyjnego i bilbarnsstolsbranschen .

- . . ” Wiemy, że wielu rodziców ma pewności , czydziecko jest prawidłowo ustawione , amontaż i przywiązanie jest w stu procentach W tym samym czasie , gdy chcesz, aby Twoje dziecko siedzieć jak najbardziej komfortowy Teraz zadbali że oba wymagania są spełnione w prosty sposób. zabezpieczający jest równa prostoty w tym przypadku , ” wspomniany Tony Qvist .

Foteliki zostały dokładnie przetestowane i krach spełniają wszystkie wymagania przewidziane w najnowszej europejskiej normy ECE R44/04 . Foteliki dla dzieci mogą być używane przezdziecko może samo usiąść na około sześć lat. Krzesła dobrze dla dziecka na wyjazd do przodu lub , że deweloperzy w każdej chwili polecić , skierowane do tyłu .

Kidzofix i Kidzone jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych ( czarny i biały , czarny, czerwony , czarny, szary i czarny i granatowy ) i są zaprojektowane , aby pasowały do ​​dzisiejszych samochodów .

Poza Kidzofix i KidZone oferuje Axonkids również gniazdo dla niemowląt i krzesło poduszki -back , w tej samej konstrukcji , jak reszta pasma . Chociaż są one dostępne w handlu od czerwca .