Axkid Minikid posiada Test Plus !

Axkid Minikid , jest teraz posiadaczem jednego z najbardziej rygorystycznych testów zderzeniowych, tzw. Złotego Standardu czyli Test Plus. Testy przeprowadzono w instytucie VTI Linköping, a wyniki były bardzo dobre. Test Plus ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa  w czasie przewożenia dzieci w samochodzie.

„To jest dla nas bardzo miłe, ponieważ pokazuje, że nasze konstrukcje fotelików samochodowych mogą zapewnić dzieciom bezpieczeństwa”- mówi Dennis Anderberg , kierownik techniczny w Axonkids . Test Plus jest to dodatkowe badanie , które przeprowadza się na fotelach na rynku szwedzkim . Wszystkie siedzenia , które pomyślnie przeszły test ECE R44 Plus są zatwierdzone do instalacji na wszystkich siedzeniach samochodu . Test Plus gwarantuje, że Twoje dziecko nie jest narażone na działanie wysokich, zagrażających życiu sił szyi w przypadku zderzenia czołowego .

Test Plus mierzy siły, które szyi dziecka jest narażone w przypadku zderzenia czołowego . Ta forma testowania nie jest praktykowana w innych krajach europejskich i nie jest wliczona w homologacji ECE . Norma ECE R44/04 zatwierdza jedynie foteliki, aby mogły być sprzedawane w Europie. Foteliki , które przeszły test Plus zapewniają maksimum bezpieczeństwo dziecku . test Plus jest wykonywany w dwóch kategoriach – do 18 kg lub do 25 kg . Minikid osiągnął maksimum bezpieczeństwa jakie dzisiejsza technika produkcji foteli oferuje.

plus_godknd

„Axkid prezentuje dwa nowe foteliki”

„Axkid prezentuje dwa nowe foteliki dla 2013″

Axkid w 2012 włożył wiele wysiłku w rozwój dwóch nowych produktów dla modelu roku 2013, Minikid i Dallas. Zarówno siedziba zostanie wprowadzony w targach „Stodoła och Kochanie Massan”, który jest jednym z największych targów w Skandynawii dla bezpieczeństwa dzieci.

Minikid rozwija się do zachowania bezpieczeństwa i komfortu Kidzofix ale o mniejszym rozmiarze, aby umożliwić korzystanie z samochodów o mniejszej wielkości. Minikid zajmuje bardzo mało miejsca w samochodzie i jest lżejszy od wielu innych marek na rynku.Fotelik posiada charakterystyczne właściwości na foteliku Axkid takich jak samo-napinania pasów mocowania i pasek z regulacją / zagłówka. Z tego siedzenia Axkid oferuje rodzicom, które mają mniejszą maksymalną samochód bezpieczeństwa dla dziecka.

Dallas jest to fotelik ze stabilnej ochrony bocznej i wygodą. Dallas będą dostarczane w kolorze czarnym i sprawia dobre uzupełnienie portfela produktów Axkids.

Bezpieczeństwo ułatwia życie

logo
Dwa nowe szwedzkie rozwinięte Foteliki dziecięce są obecnie uruchomiona na rynku europejskim .
Foteliki Kidzofix i Kidzone łączy maksymalne bezpieczeństwo , unikalne cechy , analiza i projektowanie . Nowa opatentowana technologia oznacza, że ​​foteliki są łatwe w użyciu i apeluje , aby zarówno dzieci, jak i dorosłych . „Dzięki naszemu doświadczeniu z siedzeń samochodowych i dla przemysłu samochodowego , wiedzieliśmy, że jest to możliwe , aby połączyć bezpieczeństwo i prostotę , ” mówi Tony Broberg , Kierownik Produkcji .