Duofix (9-25 kg)

 

Duofix

Axkid Duofix jest liderem w rozwoju fotelików dla dzieci z wbudowanym systemem uprzęży samoregulujących i unikalnymi pasami z automatycznym naciągiem. Oba te rozwiązania są opatentowane.Jest to fotelik w kategorii wagowej od 9 do 25 kg. Potrafi posłużyć od rocznego do nawet 7 letniego dziecka!

Fotelik jest jedynym fotelikiem sprzedawanym w Polsce, który można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, zarówno za pomocą systemu ISOFIX jak i pasów samochodowych. Konkurencja jest daleko w tyle, dodatkowo jest to fotel, któ

Duofix jest bardzo wygodny dla dziecka, posiada miękkie nakładki na pas bezpieczeństwa, a duża regulacja położenia zapewnia komfortowe ustawienie siedziska. Fotelik został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa dziecka w samochodzie, w połączeniu z nowo opracowanym systemem uprzęży daje dziecku doskonałą ochronę w razie wypadku. Duofix jest certyfikowany zgodnie z ECE044/04 i może być używany przez dzieci o wadze 9-25 kg tyłem do kierunku jazdy będąc montowanym przy pomocy pasa bezpieczeństwa, 9-18 kg tyłem do kierunku jazdy za pomocą ISOFIX, 9-18kg przodem do kierunku jazdy w uprzęży pięciopunktowej zainstalowany przy użyciu 3 -punktowego pasa bezpieczeństwa i 15-25 kg jako fotelik przodem do kierunku jazdy .

  • Może być zainstalowany za pomocą 3 – punktowego pasa bezpieczeństwa lub za pomocą ISOFIX
  • Zintegrowane 5-punktowe szelki oraz zagłówek automatycznie regulowany w zależności od wielkości dziecka
  • Unikalna funkcja automatycznego napinania dodatkowych pasów mocujących
  • Głębokie boczne skrzydła z dodatkową ochroną przed bocznymi uderzeniami
  • Bardzo długa noga podpierająca, która opiera się o podłogę auta (dodatkowe wsparcie i stabilizacja fotela)
  • Trzy pozycje położenia oparcia do spania
  • Czyszczenie tapicerki w 30 ºC

safeguard


Duofix
(9-25 kg)

Kidzone
(9-25 kg)

Minikid
(9-25 kg)